Tipas
Vietovė
Aukštų skaičius
Aukštų skaičius
Pastato tipas
Šildymo tipas
Būklė
Namas pardavimui
Skelbimo ID: 1541
Adresas: Gargždai, Žemasis takas
Savivaldybė: Klaipėdos r. sav.
Plotas: 140 m²
Sklypo plotas: 5 a.
Kambarių skaičius: 4
Aukštų 2
Namo tipas: Mūrinis
Šildymas: Kietu kuru
Būklė: Dalinė apdaila
Pastatymo metai: 2009
Kaina: 57000€ (407.14 €/m²) Aprašymas

PARDUODAMAS GYVENAMASIS NAMAS GARGŽDUOSE NETOLI TVENKINIO!
Baigtumas 88%. Bendras plotas – 140 kv.m., kambarių skaičius - 4. Sklypo plotas – 5,08 a. , kampinis sklypas ir galimybė išsipirkti dar 5 a.
Labai geras išplanavimas : pirmame aukšte virtuvė su valgomuoju, didelė svetainė su židiniu ir išėjimu į terasą. Yra sanitarinis mazgas ir katilinė. Antrame aukšte vienodo dydžio 3 miegamieji kambariai ir erdvus vonios kambarys. Yra stoginė automobiliui. Ramioje vietoje, nuo gatvės atskirtas žalia augmenijos zona. Kampinis sklypas su galimybe įsigyti gretutinį sklypą. Priklauso sodų bendrijai. Asfaltuotas privažiavimas;
Netoliese miškas, vandens telkinys, Infinity vandens pramogų parkas, Gargždų karjeras, pliažas, dviračių takai, 4 km nuo Gargždų miesto centro. Iki Klaipėdos miesto centro apie 15 min.
Pastato tipas – mūrinis; Išorės apdaila - dekoratyvinis tinkas; Stogo konstrukcija - šlaitinis; Stogo danga - čerpės; Langai - plastikiniai, 3 kamerų; Pirmame aukšte ir antrame yra išvedžiotas grindinis šildymas; Sienos ir lubos - gipso kartonas; Numatyta šildymo sistema oras-vanduo, kietas kuras.

http://www.rutosnt.lt/lt/objektai/1541-namas-gargzdai

Susisiekti dėl objekto
Aurelija Rašinskaitė
+37067636697
nt.aurelija@gmail.com