Tipas
Vietovė
Aukštų skaičius
Aukštų skaičius
Pastato tipas
Šildymo tipas
Būklė
Butas pardavimui
Skelbimo ID: 1023
Adresas: Klaipėda, Vingio, I. Simonaitytės g.
Savivaldybė: Klaipėdos m. sav.
Kambarių skaičius: 4
Aukštas: 5 iš 5
Šildymas: Centrinis
Būklė: Įrengtas
Pastatymo metai: 1989
Kaina: 72000€ Aprašymas

Parduodamas pilnai įrengtas, šviesus 4-rių kambarių butas, 79 kv.m.,tvarkingame bendrijos name, I. Simonaitytės gatvėje.
Butas ne kampinis.
Namo šoninės sienos apšiltintos, taip pat, pilnai renovuotas ir apšiltintas pastato stogas. Pastato fasadas atnaujintas, renovuotas. Laiptinės durys - šarvuotos su elektronine kodine spyna. Kartu su butu parduodamas ir sandėliukas rūsyje. Pakankamai vietos laikyti dviračiams ir kitiems daiktams.

Buto būklė - puiki. Išorinės durys šarvuotos. Bute parketinės grindys, sudėti plastikiniai langai. Butas parduodamas su visais baldais ir technika - šaldytuvu, skalbimo mašina, dujine virykle. Didelis ir jaukus vonios kambarys su šildomomis grindimis. Butas turi du balkonus, apdaila pilnai sutvarkyta, sudėtos keraminės plytelės.

Butas didelis, erdvus ir šviesus, aplinka rami.Netoliese daug mokyklų ir vaikų darželių, tad buto lokacija labai patogi šeimai. Šalia namo nauja automobilių stovėjimo aikštelė. Patogus susisiekimas ne tik automobiliu, bet ir viešuoju transportu - iki artimiausios stotelės tik 5 minutės pėsčiomis. Vieta gyvenimui pilna žalumos - perėjus gatvę pasiekiamas I. Simonaitytės kalnas, parkas su tvenkiniais, dviračių ir pėsčiųjų takeliais,parduotuvės. http://www.rutosnt.lt/skelbimas/2294

Susisiekti dėl objekto
Rūta Savickaitė
+37066223391
savickaite@inbox.lt